Kulki gejszy

Jeden z najpopularniejszych gadżetów dla kobiet, czyli kulki gejszy — określane także, między innymi, mianem kulek dopochwowych — w sklepie internetowym Pink arrow dostępne są w wyjątkowo bogatym asortymencie.

Czym są kulki gejszy?

Bez względu na określenie, kulki gejszy w naszym sex shopie to zawsze ten sam klasyczny gadżet erotyczny w mniej lub bardziej nowoczesnej formie — połączone ze sobą (lub nie) kulki, wewnątrz których znajdują się mniejsze kulki, ale posiadające większą masę. Popularność kulek kegla w naszym sex shopie wynika z faktu, iż gadżet ten ma przeznaczenie nie tylko erotyczne, ale także medyczne. W związku z tym są one połączeniem gadżetu przyjemnego w użytkowaniu z pożytecznym przedmiotem codziennego użytku. Kulki gejszy mogą być używane przez kobietę na co dzień, podczas zwykłych czynności domowych, w formie sesji treningowych mięśni dna macicy, a nawet podczas seksu, w celu spotęgowania doznań w czasie stosunku i urozmaicenia życia seksualnego.

Jak to działa?

Zaawansowane technologicznie, bezpieczne i projektowane z myślą o kobietach kulki dopochwowe w asortymencie naszego sex shopu są jednym z najprostszych w użyciu gadżetów. Kobieta musi tylko wsunąć je do pochwy. W wyniku ruchów ciała kulki gejszy dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego zaczynają ocierać się o siebie i o ścianki pochwy, w rezultacie czego wprawiane są w delikatne wibracje. Za wibracje odpowiedzialne są mniejsze, ale cięższe kulki znajdujące się wewnątrz większych kulek. Wibracje te przenoszone są na mięśnie Kegla. I to właśnie wibracje mięśni Kegla odpowiadają zarówno za odczuwaną przyjemność, jak i pożyteczność użytkowania tego gadżetu.

Po pierwsze — zdrowie

W sklepie z kulkami dopochwowymi Pink arrow w równym stopniu, co przyjemność, podkreślane są zdrowotne aspekty stosowania kulek kegla. Są one idealnym przyrządem treningowym dla kobiet pragnących wzmocnić mięśnie dna miednicy, polecanym przez ginekologów i lekarzy innych specjalizacji. Zalecane są kobietom jako narzędzie wspomagające powrót do pełnej sprawności po porodzie, ale mogą być stosowane także w formie profilaktyki nietrzymania moczu oraz zapobiegania opuszczaniu się i wypadaniu narządów rodnych. Kulki gejszy o przeznaczeniu medycznym dostępne są w różnych rozmiarach i o zróżnicowanej masie celem stopniowania obciążeń treningowych mięśni dna miednicy.

Po drugie — przyjemność

Mocne mięśnie dna macicy, wyćwiczone mięśnie Kegla, wytrenowane mięśnie pochwy — to fizyczne fundamenty sprawności seksualnej kobiety, siły jej orgazmów i przyjemności czerpanej z seksu. Wszystko to z kolei kobieta może osiągnąć stosując prosty gadżet — kulki dopochwowe. Sex shop online Pink arrow posiada w swojej ofercie szeroką gamę kulek dopochwowych wykonanych z silikonu medycznego lub z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z myślą o kobietach i dedykowanych kobietom.

Oferta od A do Z

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się nie tylko najprostsze kulki kegla w najbardziej klasycznych wariantach i formach. Bogaty asortyment naszego sex shopu to także sterowane zdalnie ekskluzywne kulki gejszy, kulki dopochwowe z elektrycznymi wibratorami oraz najwyższej jakości, zaawansowane trenażery dopochwowe do ćwiczeń mięśni Kegla. Dzięki rozbudowanej i zróżnicowanej ofercie sex shopu każda kobieta znajdzie dokładnie to, czego szuka.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów