Bullet (mini)

Dla kobiet, które swój ulubiony gadżet lubią mieć zawsze przy sobie, godnym zainteresowania i polecenia urządzeniem jest mini wibrator. Sklep internetowy Pink arrow posiada w swoim asortymencie całą gamę małych i dyskretnych wibratorów, które kobieta może zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.

Mini, a jednak maxi

Dowolnie wybranym mini wibratorem z dostępnych w naszym sex shopie online warto zainteresować się z racji możliwości, które daje. Niewielkie rozmiary tego typu urządzeń nie powinny nikogo zwieść. Są one tak samo funkcjonalne, jak duże wibratory o wyszukanych kształtach i rozmiarach. Przynoszą taką samą przyjemność z użytkowania. A mimo, iż mniejsze, dla wielu kobiet faktycznie górują nad modelami „sypialnianymi” swoimi gabarytami — nie trzeba wiele, aby zabrać taki wibrator ze sobą i korzystać z rozkoszy, jaką przynosi w dowolnie wybranym czasie i miejscu.

Oczywisty wybór nieoczywisty

Dokonując wyboru mini wibratora z naszego sex shopu kobieta wybiera tak naprawdę akcesorium, które ma nie tyle służyć penetracji, co urozmaiceniu intymnych chwil w sypialni. Niewielkie rozmiary takiego wibratora skutecznie uniemożliwiają wykorzystywanie go do stymulacji wewnątrzpochwowej. Ale niewiele innych erotycznych gadżetów tak dobrze sprawuje się jako stymulator innych stref erogennych, jak łechtaczka, odbyt i sutki u kobiet, czy też penis i jądra u mężczyzn. Mini wibrator typu „pocisk” z oferty sklepu Pink arrow to nie wybór pomiędzy klasycznym wibratorem albo innym gadżetem. To wybór akcesorium dopełniającego kolekcję różnorodnych stymulatorów, zapewniającego wiele jedynych w swoim rodzaju doznań.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów