Kulki gejszy

Poza ekskluzywnymi wibratorami oraz różnego rodzaju zabawkami analnymi, w asortymencie sklepu internetowego Pinkarrow.pl znajdują się erotyczne dopochwowe kulki gejszy, znane również pod nazwą kulek waginalnych lub kulek kegla. Są to nowoczesne akcesoria zaprojektowane specjalnie dla kobiet, przeznaczone do ćwiczeń mięśni pochwy, między innymi po porodzie, ale nie tylko. Progresywne kulki kegla są rekomendowane przez lekarzy i ginekologów na całym świecie, zwłaszcza po urodzeniu dziecka, ponieważ poprawiają kontrolę nad mięśniami waginy, przeciwdziałają nietrzymaniu moczu, a także mogą dawać silniejsze orgazmy.

Asortyment jaki posiada nasz sklep internetowy, obejmuje nie tylko ekskluzywne wibratory. W Sex Shopie oferujemy szeroki wybór wysokiej klasy erotycznych dopochwowych kulek gejszy dla kobiet, które zostały w całości wykonane z bezpiecznego silikonu medycznego. Są to zarówno pojedyncze kulki gejszy, najlepsze do ćwiczeń po porodzie, jak również zestawy progresywnych kulek kegla o różnej wadze, dla początkujących i zaawansowanych.

Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko klasyczne erotyczne kulki gejszy, ale także ekskluzywne, gładko wykończone trenażery mięśni pochwy, przeznaczone do komfortowego treningu i stymulacji waginy. Godne uwagi są także najlepsze wibrujące kulki waginalne zdalnie sterowane, które nasz Sex Shop oferuje w zestawach z ładowarką i woreczkiem do przechowywania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów